Volant Grabowscy Siedlce
O nas
VOLANT S.C.

Firma P.P.H.U. VOLANT SC powstała w roku 2006. VOLANT SC jest prężnie rozwijającą się firmą, produkującą osprzęt do ładowaczy czołowych, ładowarek teleskopowych i miniładowarek różnego typu. Od początku istnienia firmy wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy ok 60 000 sztuk osprzętu dla rolnictwa.

Nasze urządzenia dostępne są w punktach na terenie całego kraju (ok 120 punktów dystrybucji), jak również poza granicami Polski (Niemcy, Dania, Szwecja, Czechy, Słowenia, Ukraina, Szwajcaria, Japonia).

Celem firmy jest produkcja wysokiej jakości wyrobów spełniających oczekiwania klientów oraz utrwalanie opinii zaufanego partnera. Podstawowymi elementami strategii firmy jest produkcja na najwyższym poziomie technicznym jak również dostępność wyrobów w konkurencyjnych cenach.

Wysokie oczekiwania klientów jak również rozwój rolnictwa w ostatnich latach przyczyniły się do udoskonalania procesu produkcyjnego, zwiększenia parku maszynowego oraz rozbudowy hal produkcyjnych. Profesjonalna kadra pracowników znających potrzeby nowoczesnego rolnictwa służy klientom pomocą i doradztwem.

Firmę VOLANT SC można spotkać na wielu krajowych imprezach rolniczych a także od 2009 roku na targach międzynarodowych AGRITECHNIKA w Niemczech.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.