Zostań dystrybutorem

Strona głównaZostań dystrybutorem
Zgłoś się do nas

Zostań Dystrybutorem i Zbuduj Swoją Sieć Sprzedaży

Z determinacją dążymy do rozszerzenia listy firm oferujących nasze produkty stacjonarnie oraz przez internet. Jeśli posiadasz plac lub sklep internetowy chcielibyśmy zaproponować Ci zostanie jednym z naszych oficjalnych dystrybutorów. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my w możliwie najkrótszym czasie się z Tobą skontaktujemy. Zostanie dystrybutorem firmy Volant gwarantuje uzyskanie wielu korzyści. Są to m.in.:

 • atrakcyjne rabaty
 • dostęp do nowości
 • szybka wysyłka zamówień

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego utworzymy dla Ciebie specjalne konto z rangą klienta hurtowego. Kiedy zostanie aktywowane, uzyskasz dostęp do wszystkich korzyści przysługujących dystrybutorom Volant. Pamiętaj, że konto dystrybutora wymaga ręcznej aktywacji, dlatego po przyjęciu zgłoszenia, prosimy o cierpliwe oczekiwanie.

volant dealer
Wycinak do kiszonki4
Z dbałością o detale

PRODUKUJEMY NIEZAWODNY OSPRZĘT ROLNICZY

Historia Volanta rozpoczęła się w 2006 roku. Zaczęliśmy skromnie, metodycznie budować nasz biznes od podstaw. Na początku pomogło nam (i nadal jest naszą mocną stroną) zaangażowanie pracowników na różnych stanowiskach - wszyscy zadbaliśmy o to, by Volant mógł wejść na rynek.

Od samego początku chcieliśmy być postrzegani jako producent wysokiej jakości rozwiązań. Dlatego nieustannie dbamy o jakość i trwałość naszych produktów.

W ostatnich latach pokazaliśmy, że potrafimy planować i nie spoczywamy na laurach. Przyjęliśmy i wdrożyliśmy w życie całościowy plan modernizacji zakładu. Obszarem działań było:

 • powstanie nowoczesnego biurowca,
 • modernizacja hal produkcyjnych,
 • unowocześnienie malarni.

Zawsze koncentrowaliśmy się na rozwoju firmy. Mówiąc krótko: robiliśmy swoje. Co zauważyli też inni, czego efektem były poniższe wyróżnienia.

 • Tytuł kobiety biznesu dla współwłaściciela firmy Pani Urszuli Grabowskiej
 • Partner Siedleckiego Rynku Pracy 2019 - w uznaniu wkładu dla lokalnego rynku pracy
Nasze produkty

JAKI OSPRZĘT OFERUJEMY?

Jesteśmy producentem najwyższej jakości osprzętu rolniczego, W naszej ofercie znajdziesz osprzęt do ładowarek teleskopowych, mini ładowarek oraz osprzęt do ładowaczy czołowych i wózków widłowych. Jeśli chcesz oferować nasz asortyment w swoim sklepie, poniżej znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Osprzęt do ładowaczy czołowych

W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty jak: łyżki/szufle, chwytaki, pługi, szuflo-krokodyle, widły do palet, wycinaki, widło-krokodyle, widły, ramy do bel, obrotnice

Osprzęt do ładowarek teleskopowych

Jesteśmy producentem wideł teleskopowych, widło-krokodyli teleskopowych, szuflo-krokodyli teleskopowych, oraz łyżek/szufli teleskopowych.

Osprzęt do miniładowarek

Nasza oferta osprzętu do miniładowarek obejmuje też: pługi, łyżki/szufle, widły, widło-krokodyle, szuflo- krokodyle, łyżki/szufle teleskopowe.

Osprzęt do wózków widłowych

W naszej ofercie osprzętu do wózków widłowych znajdziecie Państwo łyżki/szufle oraz obrotnice

Maszyny

Jesteśmy producentem balastów/obciążników, włók polno-łąkowych, skrzyń, podnośników big bag, zamiatarek, piaskarek i innych

Co nas wyróżnia

CZEMU VOLANT?

Wiemy, jak wiele czynników wpływa na stworzenie sprzętu, który posłuży Ci przez lata. Dlatego kontynuujemy nasz rozwój, czego przykładem jest uruchomienie Działu Wdrożeń.

Własna produkcja

Sami produkujemy i stale utrzymujemy stany magazynowe by móc realizować zamówienia w jak najkrótszym czasie

Najwyższa jakość

Każdy produkt marki VOLANT poddawany jest rygorystycznej kontroli według wewnętrznych procedur nadzorowanych przez doświadczony zespół kontrolny.

Gwarancja do 3 lat

VOLANT GRABOWSCY dba o jakość – chcemy być partnerem na lata, dlatego oferujemy dwuletnią gwarancję, z możliwością przedłużenia jej o kolejny rok

serwis posprzedazowy

Oferujemy wsparcie serwisowe realizowane w maksymalnie 72 godziny

Części zamienne

W naszej ofercie na stałe posiadamy każdą część zamienną do każdego urządzenia!

malowanie-proszkowe

MALARNIA PROSZKOWA

Cały czas rozwijamy oraz automatyzujemy poszczególne procesy produkcji naszego osprzętu. Zależy nam na utrzymaniu najwyższej jakości i korzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Korzyści

Jakie warunki oferujemy?

Dołączając do grona oficjalnych dystrybutorów VOLANT otrzymujesz szereg korzyści i nowych możliwości. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy!

region sprzedaży

Jako dystrybutor VOLANT będziesz miał możliwość przydzielenia obszaru sprzedaży na wyłączność.

Stały rabat

Zyskujesz zniżkę o stałej wysokości przypisaną do Twojego konta.

Lokalizacja na mapie

Twoja hurtownia zostanie umieszczona na mapie dystrybutorów Volant.

rabat hurtowy

Otrzymuj większe rabaty przy większych zamówieniach.

szybsza wysyłka

Twoje zamówienia są obsługiwane priorytetowo.

materiały marketingowe

Otrzymasz niezbędne materiały do utworzenia swojej hurtowni np. zdjęcia produktów, filmy, feed produktowy.

Za co klienci cenią

PRODUKTY VOLANT GRABOWSCY?

Projekty i staranność wykonania naszych produktów to efekt ponad 20 lat doświadczeń własnych, ale również naszych klientów, dzięki którym nieustannie możemy udoskonalać nasze produkty. 

Dlatego tak bardzo zależy nam na Waszych opiniach, nawet tych krytycznych ponieważ tylko dzięki nim będziemy mogli dalej udoskonalać nasze produkty.

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy


  Zaloguj się

  Nie masz konta?

  Załóż swoje konto
  Kategorie produktów
  Obserwuj nas na: